Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 janicko
 mirka   30.04.2017   10:32:29 
 RE: janicko
 Katka   26.05.2017   00:02:00 

  Titel : RE: janicko
Autor: Katka  ()     Datum:  26.05.2017 00:02:00

Mirka,je mi to velmi luto,co sa Vam stalo.Slzy sa mi tlacili do oci,ked som citala Vas pribeh.Modlim sa za Vasho anjelicka,ktory je uz tam,kde niet ziadnej bolesti,ziadneho utrpenia len krasny zivot v nebicku presvetleny Bozou laskou a milostou.Ani ja nechapem,preco sa take veci musia v zivote stavat,no zrejme ma s Vami Pan Boh este iny plan.Ja viem,teraz to velmi boli,nikdy nezabudnete,no casom sa s tym naucite zit.A medzitym bude Boh pracovat na svojom velkom plane a ja sa modlim,aby Vam pozehnal dalsie duhove babatko,ktore naplni Vase srdcia laskou a pokojom.Modlim sa za Vas,za Vasho anjelika a za dalsie dietatko,ktore verim,ze coskoro pride.Myslite nanho velmi,aj ked tu este nie je.Nech Pan Boh vyslysi Vasu tuzbu a volanie.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: