Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Milí návštevníci, ako už väčšina z Vás vie, ikonka - naše detičky - je venovaná všetkým rodičom, ktorí majú za sebou trpkú skúsenosť straty dieťatka, no nestratili odvahu žiť ďalej. Fotografie detičiek sú svedectvom toho, že i po ťažkých životných skúsenostiach, už v mnohých rodinách zasvietilo slniečko nádeje a šťastia v podobe krásnych detičiek.
Avšak životný úsek rodičov počas snaženia sa o ďalšie dieťatko alebo počas očakávania jeho príchodu na svet, je častokrát veľmi ťážké obdobie plné neistoty a obáv.

Preto by som chcela venovať toto fórum všetkým rodičom, ktorí majú svojich anjeličkov v nebíčku a chcú mať ďalšie miminko. Je venované rodičom - mamičkám, ktoré túžobne očakávajú svoje bábätko a chceli by prispieť do diskusie ako to prežívajú, aké sú ich každodenné radosti, či starosti.

Taktiež chcem fórum venovať všetkým, ktorí nám môžu napísať ako im život plynie ďalej, ako sa vyrovnali a popasovali so svojím životným úderom po strate dieťatka.

Toto diskusné fórum by som jednoducho chcela nazvať a život ide ďalej ....
 


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 ako znova ?i??
 zuzana   13.09.2013   12:44:41 
 RE: ako znova ?i??
 Kalja   06.10.2013   20:32:58 
 RE: ako znova ?i??
 dana   22.09.2013   20:53:08 
 RE: ako znova ?i??
 zuzana   05.10.2013   10:02:24 
 RE: ako znova ?i??
 dana   13.10.2013   21:53:16 

  Titel : ako znova ?i??
Autor: zuzana  ()     Datum:  13.09.2013 12:44:41

pred 3 tyzdnami som porodila mrtveho chlapceka v 38 tyzdni, netusim ako sa s tym mam vyrovnat, neviem, co robit, vlastne nedoká?em poriadne robi? nič, kym som sama doma skoro stale pozeram tv, hram sa na pc, proste otupujem si mozog..mu? mi vraví, ?e musím zača? znova ?i? normálne, kedze sa o dieta chceme pokusit znova co najskor, aby som bola fit..ale sama ani neviem vyjst z domu.. o mesiac sa mam vratit do roboty, kedze mi konci "materska", viem, ze by som tam mala ist, ale ked si predstavim tie sucitne pohlady, reci..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: